«Натів» — Ізраїльський культурний центр у Києві та Єврейський студентський культурний центр «Гілель Київ» запрошують на нову зустріч проєкту «Лекція на барі» מרצה על הבר!
Цей проєкт — унікальна можливість поспілкуватись з цікавим спікером за келихом смачного напою. Наші зустрічі призначені спеціально для молоді, яка прагне більше дізнатись про Ізраїль та єврейську культуру!
Тема: «Ізраїль — Україна. Дружимо країнами»
Спікерка: Ольга Василевська-Смаглюк, народна депутатка України
Поговоримо:
— про те, як Ізраїль та Україна проходять через виклики війни;
— про те, як парламентарі обох країн підтримують один одного на міжнародній арені і як це позитивно впливає на відносини між двома державами;
— чому міжпарламентська група дружби між Україною та Ізраїлем є найчисельнішою у Верховній Раді?
— єврейський Чорнобиль і — інтрига — де зараз остання дитина Чорнобиля і при чому тут Ізраїль?
— як українська делегація в Ізраїлі шукала підтримки і чим це все закінчилось?
— де шукати баланс між інтересами України та Ізраїлю, якщо ти вболіваєш за обидві країни?
Коли: 24.06.2026 о 18:30
Де: повідомимо особисто після підтвердження
Вік участі: від 18 до 34
Кількість місць обмежена!
Реєстрація обов’язкова тут — https://forms.gle/ahgLxZqkwP4oJvv26






